Blog

2019 Ofis Koltukları

2019 Ofis Koltukları

Bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanırken yeni yılın, 2019 ofis koltukları seçerken nelere dikkat etmeli şöyle bir bakmakta fayda var.

Ülkemizde kurumsal hayatta ve ofislerde gece gündüz çalışan, mesaiye kalan pek çok çalışanın olduğu hepimizin bildiği en büyük gerçeklerden biri. Sabah saatlerinde gözümüzü açtığımız iş yerlerimizde akşam saatlerinde çıkıyor ve günümüzün büyük bir bölümünü orada geçiriyoruz. Bu veri de hemen hemen bir ofis çalışanının minimum 10 saatini çalıştığı yerde bulunan koltuklarda geçirdiğinin en büyük göstergesi haline geliyor.

Çalışanların kurumsal yaşamda geçirdiği süreler göz önünde bulundurulduğunda ofislerin tasarım aşamasında çok dikkatli olunması gerektiği açıkça görülüyor. Ofisin duvarlarının renklerinden, kullanılan koltuk, mobilyalara kadar çalışanların fiziksel ve psikolojik yapısına uygun tercihlerde bulunmak oldukça önem arz ediyor. Ofislerdeki çalışma süreci büyük bir oranda hatta %95’ine yakını oturarak, az hareket ederek geçiyor. Bu nedenle de seçilen koltuk takımlarının rahatlığı, vücut yapısına uygunluğunu iyi ayarlamak gerekiyor.

2019 Ofis Koltukları Yıldırım Koltuk’ta!

Her ofiste olduğu üzere koltukların genelde daha rahat ve şık bir görünüme sahip olması yöneticilerin tercihlerinde ilk sıralarda geliyor. Yıldırım Koltuk Mobilya da ofislere uygun olarak yönetici, çalışma koltuğu ve bekleme koltuğu modelleri ile farklı ofis tarzlarına uyum sağlayabilecek, trende uygun 2019 ofis koltukları üretimini gerçekleştiriyor.

Tasarım, renk ve kumaş alternatiflerinin yanında ergonomik açıdan önemli olan bütün kriterleri değerlendiriyor. Ofis çalışanlarınızın fizyolojik açıdan rahat etmesinde ve sağlıklı bir çalışma koşullarının sağlanmasında öncülük ediyor. Ofisinizde kullanılacak olan koltuk çeşitlerine uygun olarak yapım aşamasında yüksekliği, arkalık ve sırt desteğini, kol desteğini, oturma yerindeki konforunu ciddi bir şekilde önemsiyor.

Ayrıca günümüzdeki teknolojik gelişmelere, yenilikçiliğe de ayak uydurarak ofis yaşamında iletişim unsurunun önemine uygun bir biçimde ofis koltuk ve mobilya modellerini tasarlıyor. Biliyoruz ki ofislerde kullanılan renkler, ofis mobilyalarının düzenleniş şekli o şirketin iş yapma kapasitesini oldukça etkiliyor. Eğer sizler de hem çalışanlarınıza hem de yaptığınız işe önem veriyorsanız bunları göz ardı etmemelisiniz.

Yıldırım Koltuk Mobilya olarak hayalinizdeki şıklıkta ve konfordaki ofis mobilyalarınızı hazırlamaktan memnuniyet duyacağız! 2019 ofis koltukları modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 🙂