Blog

Evli Çiftlerin Gözdesi; Avangard Koltuk Takımı

Evli Çiftlerin Gözdesi; Avangard Koltuk Takımı

Son zamanların en çok rağbet gören gösterişli, çarpıcı mobilyalarından Avangard Koltuk Takımı … Ben avangard düşkünüyüm diyenler burada mı? Dilerseniz avangard bir ev dekorasyonu nasıl yapılır, hangi parçalar neler ile mech edilir gelin bir bakalım.

Avangarde Koltuk Takımı Özellikleri

Avangard mobilya son zamanlarda hayatımıza büyük bir hızla giren özellikle yeni evlenen çiftlerin gözdesi olan mobilya türüdür. Parlak kumaşlar ve kontrast renkler avangard mobilyaların olmazsa olmazıdır. Geçmişteki klasik mobilyaların günümüze yenilikler katılarak uyarlandığı avangard mobilyalar günümüzde oldukça popülerdir. Misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak, klasik bir stile sahip mobilyaların tarihi dokularla buluşturulduğu şık avangard mobilyaları hemen hemen her mağazada ama en iyisi ve en kalitelisini Yıldırım Koltuk Mobilya mağazalarında bulmanın mümkün 🙂

Avangard Koltuk Takımı Nasıl Dekore Edilmeli?

Ben hem klasiklikten hem de gösterişten hoşlanıyorum diyorsanız avangard koltuk takımı tam size göre! Peki bu mobilyaları nasıl dekore edeceğimize gelirsek…  Avangard bir koltuk takımında en çok göze çarpan altın renginde kullanılan şık desenlerdir.

Genellikle Osmanlı döneminde kullanılan motiflerden esinlenerek tasarlanan Avangard koltuk takımı ve mobilyalarını evinizde dekore ederken kullanacağınız halıların açık renkte ve desensiz olmasına dikkat etmelisiniz. Avangarde koltuk takımınız salonunuzun en yıldız parçanız olacağından diğer yan ürünleri daha sadece seçmenizde fayda var. Bununla birlikte elbette salonunuzda kullanacağınız minik aksesuarlarınızın koltuklarınızla uyumlu olacak şekilde altın rengindeyse altın renginde saat veya biblolar, gümüş renginde ise gümüş renkte detaylar salonunuzun şıklığına şıklık katmanızda faydalı olacaktır.

Eğer sizde salonunuzda avangard bir hava yaratmak istiyorsanız Yıldırım Koltuk Mobilya ile iletişime geçebilir, avangard mobilyalarınıza merhaba diyebilirsiniz!