Blog

Ev Dekorasyonu

Evim Evim Güzel Evim

2015 yılında yapılan bir araştırmada;

Çalışan insanların maaşlarını aldıkları zaman ilk olarak satın almak istedikleri şeyin, evleriyle alakalı olma oranı %50 ila %60 arasında olduğu anlaşılmıştır. Bu da demek oluyor ki; bir kişi eline para geçer geçmez kendi ihtiyaç ve isteklerinden hemen sonra evi için bir şeyler satın almak istemektedir. Günümüzün hatta hayatımızın büyük kısmının evimizde geçirdiğimizi düşünürsek bu istek gayet mantıklıdır. 

 

İnsanların kendilerini en rahat hissettikleri yer şüphesiz ki evleridir.

Bu rahatlık hissi psikolojik olabilir ama insan fiziksel olarak da rahatlık ve konfor ihtiyacı duyar.

Bunu sağlayacak başlıca şey ise şüphesiz ki mobilyalardır.

Yıldırım Koltuk olarak rahatlık ve konfor ihtiyacınızı biliyor ve sizin için en rahat süngerler ile koltuklar üretiyoruz. 

 

 

 

Tamamen Sizin Zevkinize Göre Ev Dekorasyonu

Şimdi izninizle konfor ve rahatlık kavramlarını bir kenara bırakalım ve konuyu göz zevkine getirelim.

Bir çok insan yaşadığı evin hem kendisi için hem de diğer insanların beğenmesi için güzel görünmesini ister. Bu gayet doğal bir istektir. Her insanın güzellik anlayışının farklı olmasından dolayı farklı tasarım trendleri ve tasarım kavramları ortaya çıkmıştır. Bununla beraber bazı uluslararası tasarım ve mobilya dergilerinde yayınlanan yılın trendleri de genel geçer bir tasarım ve mobilya modası anlayışı oluşturmaktadır.

 

Moda kavramından bahsediyorken en güzel modanın sizin kendi zevkinizin olduğunu belirtelim. Yıldırım Koltuk olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin tasarım zevkine önem veriyoruz. Kendi zevkinize göre tasarlamış olduğunuz mobilyaları bizimle iletişime geçip, en uygun fiyatlara ürettirebileceğinizi unutmayınız.