Blog

Misafir Severlerin Vazgeçilmezi; Yataklı Kanepe

Misafir ağırlamak Türk milletinin en güzel geleneklerinden bir tanesidir. Gelen misafirlerimizi memnun etmek, yedirmek, içirmek, hoş sohbet etmek ve tabi ki rahat yerlerde yatırmak bizim için çok önemlidir. En konforlu koltuklar ve vazgeçilmezimiz yataklı kanepe çeşitleri evinize uygun renk ve modelleri ile Yıldırım Koltuk‘ta!

Büyük ya da küçük, spor veya şık nasıl olursa olsun koltuk takımları salonlarımızın baş tacı parçalarıdır her zaman. İş çıkışında gelir gelmez kendimizi rahatça atabileceğimiz, akşamları patlamış mısırımız ile keyif yapabileceğimiz, misafirlerimiz ile sohbetler edip üzerinde anılar bırakacağımız yegane köşelerdir koltuklar. Bu yüzdendir ki evimizi dekore ederken önce salon takımlarından, koltuklarımızdan başlarız. Ne kadar rahat olursa o kadar mutlu oluruz bizler de. Rahatlık elbette sadece üzerine oturmaktan geçmez. Açılıp kapanır olması, sandıklı olması, rengi, kumaşı, kir tutup tutmadığı hepsi bir koltuğun ne kadar rahat olduğu ile ilgilidir. Eğer düzenli olarak misafir ağırlayan bir aile iseniz, ya da sürekli sizinle kalan aile büyükleriniz varsa rahatlık için arayacağınız en büyük kriter yataklı bir kanepe olup olmamasıdır.

Yataklı Kanepe; Kullanışlı, Geniş ve Rahat 

Yataklı kanepe diye adlandırdığımız kanepeler açıldığında kocaman yataklar haline gelen koltuk çeşitleridir. Bu koltuklar yatıya gelecek olan misafirlerinizi ağırlamanız ve rahat ettirmeniz açısından en kullanışlı ürünlerdir. Böylesine rahat kullanılabilen yataklı kanepe çeşitlerini daha kullanışlı hale getirmek için köşe kanepe ya da ikili, üçlü yataklı kanepeleri tercih edebilirsiniz.

Salonunuzdaki tercih yataklı kanepelerden yana kullandıysanız kanepelerinize uygun daha küçük dekoratif ürünler ile salonunuza güzel bir ahenk katabilirsiniz. Yataklı kanepelerin oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra temizliği de çok kolay yoldan yapılabilir. Elektrik süpürgesi, ve bir kova ılık su yardımıyla kanepelerinizin temizliğini sağlayabilirsiniz.

Salonumuzda bulunan rahat ve geniş, yataklı kanepelerin aslında sadece misafirlerimizi düşünerek satın alınmadığı ortada. Kendimiz için de bir salonda geniş, yumuşak ve konforlu mobilyalar bulunması şüphesiz mutluluk verici. Birçok farklı renk, desen ve modelde ürettiğimiz yataklı kanepeleri görmek ve hayalinizdeki salonu gerçeğe dönüştürmek için bizimle iletişime geçebilir ve ana sayfadaki koltuk modellerini inceleyebilirsiniz. 🙂